Thumbnail image
Peshqir sportiv Dunlop
3.47 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Peshqir sportiv të butë dhe të lëmuar nga kompania Dunlop, kualiteti dhe cilësia nuk mungojnë. Peshqiri ka këto përmasa 80x40cm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Dunlop
Madhësia 5 x 400 x 800 mm
Pesha 0.133 KG
GTIN 8711252158112
Kodi i produktit 8711252158112

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen