Thumbnail image
Pipëz gazogjeni Kemper
16.21 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kjo pipëz gazogjeni është shumë e mirë për kohën kur ju jeni në kamping dhe dëshironi të ndezni zjarr. Pesha: 0.550 kg, madhësia: 146 x 110 x 253 mm.

Cilësitë

Origjina Itali
Prodhuesi Pa markë
Madhësia 146 x 110 x 253 mm
Pesha Rreth 0.550 KG
GTIN 8008004089023
Kodi i produktit 8008004089023

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen