Thumbnail image
PIPIREKU - REXHEP HOXHA
3.00 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Lexues te dashur, deshironi te dini per personazhet e tregimeve te librit?Per zogjet lajmetare te prenveres Pipirekun dhe Qupurliqen, Ari Shputen, kengetarin Sqepverdhe, pulen Kuqaloshe te Pitushit, Gjel Kacuten, Harabelin e vogel, lepurushet Veshgjatin dhe Sykuqin, per Kacen dhe tembelcaken? Doni te dini se cka i ndodhi Gale pertacit qe nuk e degjonte nenen e tij. Per trimerine e sokolit, per Lalushin e varfer te tokes se pasur, lumturine e Berbil Malit, dashurine e Baribojes dhe dhe te Baribojit?

Cilësitë

Shtëpia botuese Lugjet e Verdha
GTIN 9789951704076
Kodi i produktit 9789951704076

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen