Thumbnail image
Pirun për grill
2.53 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Pa një pirun të tillë as që mendohet pregaditja e ushqimeve në piknik. Piruni vjen me peshë 0.146kg dhe përmasa 440x20x100mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Bbq Collection
Madhësia 440 x 20 x 100 mm
Pesha Rreth 0.146 KG
GTIN 8711252347738
Kodi i produktit 8711252347738

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen