Thumbnail image
Pistolet për ngjitës Kinzo, 230v, kaltër
3.71 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kjo paisje shëben për shkrirjen dhe ngjitjen e silikonit. Është prodhuar nga kompania Kinzo dhe operon me vetëm 230v.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Ngjyra Kaltër
Madhësia 27 x 110 x 105 mm
Pesha [g] 166
GTIN 8711252791791
Kodi i produktit 8711252791791

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen