Thumbnail image
Pistoletë për ngjitës Kinzo, 230v, 16x15cm
4.78 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kjo pajisje shëben për shkrirjen dhe ngjitjen e silikonit. Është prodhuar nga kompania Kinzo dhe operon me vetëm 230v.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 250 x 60 x 150 mm
Pesha Rreth 0.266 KG
GTIN 8711252486642
Kodi i produktit 8711252486642

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen