Thumbnail image
Pajisje për pjekjen e pulës Bbq collection
4.46 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kjo pajisje është e dizajnuar posaçërisht për pjekjen e pulës në grill, pa vështirësi. Pajisja vjen me peshë 0.358 kg dhe ka përmasa 100 x 200 x 200 mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Bbq Collection
Madhësia 100 x 200 x 200 mm
Pesha Rreth 0.358 KG
GTIN 8711252563497
Kodi i produktit 8711252563497

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen