Thumbnail image
Planifikuesi javor Topwrite.
10.40 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Planifikuesi javor ju shërben të i bëni planet e një jave të tërë, është prodhuar nga kompania Topwriter dhe ka këto përmasa 51.5x30x3cm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Topwrite Office
Madhësia 300 x 30 x 520 mm
Pesha Rreth 0.922 KG
GTIN 8711252724010
Kodi i produktit 8711252724010

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen