Thumbnail image
Pompë këmbe.
6.02 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Keni gomë të shfryer apo topi dhe keni nevoj për to, atëher ju nevojitet një pompë. Me pompën e këmbes shumë shpejt dhe shumë leht do i mbushni me ajër cdo gomë apo top. Pompa ka dimenzione 280 x 70 x 180 mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Pa markë
Madhësia 280 x 70 x 180 mm
Pesha Rreth 0.773 KG
GTIN 8711252441689
Kodi i produktit 8711252441689

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen