Thumbnail image
Portë futbolli Dunlop
20.41 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Portë futbolli të cilat mund të rregullohen shumë lehtë dhe të argëtoheni pa masë. Portat kanë dimenzione 45 x 56 x 78 cm dhe peshojnë 2kg.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Dunlop
Madhësia 450 x 560 x 780 mm
Pesha Rreth 2.166 KG
GTIN 8711252228686
Kodi i produktit 8711252228686

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen