Thumbnail image
Reflektor Kinzo, LED, 10W
29.71 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky projektor i kualitetit të lartë i sjell nga kompania Kinzo, ndrion shumë dhe konsumon pak energji. Ky projektor ka teknologjinë LED dhe është dizajnuar për ambiente të jashtme.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 170 x 80 x 115 mm
Pesha Rreth 0.916 KG
GTIN 8711252221403
Kodi i produktit 8711252221403

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen