Thumbnail image
Dritë LED, 20W Kinzo, (reflektor) per projektor
46.74 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky projektor i kualitetit të lartë i sjell nga kompania Kinzo, ndriçon shumë dhe konsumon pak energji. Ky projektor ka teknologjinë LED dhe është dizajnuar për ambiente të jashtme.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 230 x 95 x 185 mm
Pesha [g] 1500
GTIN 8711252221427
Kodi i produktit 8711252221427

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen