Thumbnail image
Qese për jashtëqitjen e qenve, rozë
1.32 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Këto qese janë nga plastika dhe kanë dimensione prej 160 x 30 x 100mm. Pakoja përmban 3 copë me nga 15 qese.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Pet Treatment
Ngjyra Rozë
Madhësia 160 x 30 x 100 mm
Pesha Rreth 0.072 KG
GTIN 8711252389080
Kodi i produktit 8711252389080

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen