Thumbnail image
Qilim kampingu
5.20 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Nëse planifikoni ndonjë kamping apo një gjumë në natyrë atëher ky qilim është ideal dhe ua mundëson juve të keni një qëndrim apo gjumë të rahatshëm. Qilimi ka këto dimenzione 180 x 50 x 0.7 cm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Active Gear
Madhësia 130 x 130 x 500 mm
Pesha 0.193 KG
GTIN 8711252193250
Kodi i produktit 8711252193250

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen