Thumbnail image
Qiri dekorativë
2.05 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Qiri dekorativë, me dizajn kompakt dhe pamje estetike. Qiriri është i vendosur brenda gotës me diametër 6.5 cm. Qmimi vlenë vetem për një copë.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Christmas Gifts
Madhësia 90 x 65 x 65 mm
Pesha 0.137 KG
GTIN 8711252865379
Kodi i produktit 8711252865379

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen