Thumbnail image
Qirinj në formë kavanozi, vjollcë e hapur
3.59 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Qirinj të vendosur në kavanoza qelqi, për përdorim të lehtë dhe gjithashtu si dekor për shtëpi. Dimensionet e tyre janë 5x11 me peshë prej 250g.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Pa markë
Ngjyra Vjollcë e hapur, Vjollcë
Madhësia 115 x 85 x 85 mm
Pesha Rreth 0.550 KG
GTIN 8711252518886
Kodi i produktit 8711252518886

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen