Thumbnail image
Qirinj festiv, të kuq
1.29 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Qirinj dekorativë festiv, me dizajn kompakt dhe pamje estetike . Qirinjtë kanë diametër prej  D3.7 dhe peshojnë 48g.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Christmas Gifts
Ngjyra Kuqe
Madhësia 16 x 37 x 37 mm
Pesha [g] 70
GTIN 8711252999968
Kodi i produktit 8711252999968

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen