Thumbnail image
Mbajtëse qymyri BBQ Collection
6.73 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kjo kovë është e dizajnuar për mbajtjen e qymyrit. Kova ka peshë 0.916Kg dhe përmasa 170 x 160 x 255mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Bbq Collection
Madhësia 170 x 160 x 255 mm
Pesha Rreth 0.916 KG
GTIN 8711252347707
Kodi i produktit 8711252347707

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen