Thumbnail image
Pastrues robotik Vileda - Relax Plus
258.22 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Pastruesi robotik nga Vileda ju mundëson që të pastroni shtëpinë pa u lodhur fare. Relax Plus operon përmes baterisë së integruar dhe mund të pastroj dyshemet për një orë të plotë, poashtu mund të komandohet kohëzgjatja përmes kontrollerit që përfshihet në pako. Vileda qëndron për produkte me cilësi të lartë, të besueshme, inovative dhe afatgjata. Ne krenohemi për të qenë partneri juaj ekspert për shtëpi të përsosur. Prodhimet tona janë ndërtuar për të lehtësuar punën tuaj të shtëpisë. Gjeni se çfarë e bën kush jemi!

Cilësitë

Prodhuesi Vileda
Origjina Gjermani
Temperatura e ruajtjes 5°C - 15°C
GTIN 4023103183469
Kodi i produktit 4023103183469

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen