Thumbnail image
Rrip bagazgi i markës Kinzo
3.22 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky rrip bagazhi është shumë i fortë dhe po ashtu këta rrypa vijnë me dy ngjyra të ndryshme në paketim dhe ato janë e gjelbër dhe e kaltër. Pesha: 0.208Kg, madhësia: 200 x 60 x 110 mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 200 x 60 x 110 mm
Pesha 0.208 KG
GTIN 8711252855622
Kodi i produktit 8711252855622

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen