Thumbnail image
Rrip bagazhi, 3 ngjyrësh
4.04 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Këta rrypa bagazhi kanë material të qëndrueshëm dhe janë lastikë. Vijnë me madhësi të ndryshme 12''/18''/24''. Pakoja përmban 3 copë me ngjyra të ndryshme.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 220 x 30 x 190 mm
Pesha Rreth 0.424 KG
GTIN 8711252986616
Kodi i produktit 8711252986616

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen