Thumbnail image
Rripa për valixhe, 100cm
3.36 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Këta rripa janë të dizajnuar ta lehtësojn bartjen e valixheve. Kanë gjatësinë 100cm dhe ka material të fortë.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 200 x 60 x 110 mm
Pesha 0.229 KG
GTIN 8711252855615
Kodi i produktit 8711252855615

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen