Thumbnail image
Rripa për valixhe
3.91 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Këta rripa të kualitetit të lartë përdoren për sigurimin e valixheve. Kanë material të fortë dhe gjatësi 80cm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 200 x 60 x 110 mm
Pesha [g] 375
GTIN 8711252855585
Kodi i produktit 8711252855585

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen