Thumbnail image
Rrjet për peshkim, kaltër
1.44 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Rrjeta për peshkim të lehta dhe praktike për përdorim sidomos për fëmijë. Kanë dimensione prej 12 x 220 x 1160 mm dhe diametër të koshit D24.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Lifetime Garden
Ngjyra Kaltër
Madhësia 12 x 220 x 1160 mm
Pesha 0.115 KG
GTIN 8711252988467
Kodi i produktit 8711252988467

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen