Thumbnail image
Rrjeta për flutura dhe peshq, kaltër
2.91 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Rrjetat për flutura dhe peshq kanë dizajn klasik dhe shumë kompakt. Vijnë me ngjyra të ndryshme dhe kanë dimensione prej 10 x 400 x 190 mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Pa markë
Ngjyra Kaltër
Madhësia 10 x 400 x 190 mm
Pesha 0.111 KG
GTIN 8711252412696
Kodi i produktit 8711252412696

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen