Thumbnail image
Rrjeta peshkimi
9.45 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Rrjeta për peshkim të lehta dhe praktike. Këto rrejta kanë material të qëndrueshëm. Kanë dimensione prej 400 x 30 x 370 mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Fish Active
Madhësia 400 x 30 x 370 mm
Pesha Rreth 0.571 KG
GTIN 8711252348902
Kodi i produktit 8711252348902

Vlerësimet1
5.00 (1 vlerësime)

(Y)

agon e mërkurë, 25 prill 2018

(Y)

A ju ndihmoj ky vlerësim?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen