Thumbnail image
Rrjetë grilli BbQ Collection
7.00 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kjo rrjetë lehtëson përgaditje e ushqimit tuaj me lehtësi. Pesha e saj është 0.603 kg dhe vjen me përmasa 25 x 300 x 560 mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Bbq Collection
Madhësia 25 x 300 x 560 mm
Pesha [g] 603
GTIN 8711252066509
Kodi i produktit 8711252066509

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen