Thumbnail image
Rrip për qen, i zi
2.30 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Rryp për qen me material të qëndrueshëm dhe me një mbajtëse nga plastika që me anë të një mekanizmi rregullon gjatësinë e rrypit sipas nevojës. Ka dimensione prej 30 x 150 x 240mm dhe gjatësi prej 3 metrave.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Lifetime
Ngjyra Zezë
Madhësia 30 x 150 x 240 mm
Pesha 0.133 KG
GTIN 8711252064789
Kodi i produktit 8711252064789

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen