Thumbnail image
RUBAIRAT - OMAR KHAJAMI
5.00 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Rubairat janë një nga veprat poetike më të bukura të botës. Janë aq të kjarta sa munt të merren vesh lehtë prej cilitdo këndonjësi të zakontë, aqë të thella nga kuptimi, sa një Rubai vlen disa togje vëllimesh, aqë moderne nga mejtimet dhe ndjenjat...

Cilësitë

Shtëpia botuese Onufri
Faqe 98
GTIN 9789994342327
Kodi i produktit 9789994342327

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen