Thumbnail image
SAPUN PËR DUAR ORS, DREDHËZ 750ml
1.12 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Bën që duart tuaja të kenë aromë të këndshme dhe qëndrojnë të buta. Ka përmbajtje të dredhezës. Me formulë të veçantë bën që duart të pastrohen lehtë dhe mbron lëkurën. Me përmbajtje natyrale është i përshtatshëm për çdo lloj lëkure.

Cilësitë

GTIN GIDN-04261865
Kodi i produktit 202503

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen