Thumbnail image
SEKRETI I SHPIRTIT BINJAK - ARIELLE FORD
8.00 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

E keni menduar ndonjëherë se çfarë duhet për të gjetur dashurinë e jetës? A nuk ëndërroni edhe ju të gjeni një partner që do t’ju dashurojë e adhurojë? “Sekreti i shpirtit binjak” është një libër që do t’ju tregojë se si të merrni kontroll mbi jetën tuaj dhe mbi fatin e romancës tuaj duke përdorur ligjin e tërheqjes. Të gjesh dashurinë e vërtetë është një mision i mundur për të gjithë njerëzit e çdo moshe, gjithmonë nëse janë të gatshëm ta përgatisin veten që të shndërrohen në “magnete dashurie”. Arielle Ford e di këtë nga eksperienca personale. Ajo e gjeti shpirtin e saj binjak në moshën 44-vjeçare. Ata u fejuan tre javë më vonë. Sipas kësaj formule magjike, universi sjell në jetën tonë njerëz dhe gjëra në bazë të sistemit të besimit. Nëse ti vetë nuk beson se do ta gjesh shpirtin tënd binjak, me shumë mundësi nuk do ta gjesh kurrë atë. Ndërsa, nëse ti vërtet beson se njeriu i duhur jo vetëm që është aty jashtë, por edhe po kërkon për ty, atëherë me siguri do ta gjeni dashurinë e vërtetë.

Cilësitë

Viti i botimit 2013
Shtëpia botuese Minerva
Faqe 248
GTIN 9789928164810
Kodi i produktit 123-dk

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen