Thumbnail image
Set Blender dhe mikser Dunlop
21.43 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Set kuzhine që përbëhet nga një blender, një mikser, një gotë rezervë, me material të kualitetit shumë të lartë. Kjo pajisje ka dimensione prej 370 x 130 x 130 mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Dunlop
Madhësia 370 x 130 x 130 mm
Pesha Rreth 1.383 KG
GTIN 8711252067674
Kodi i produktit 8711252067674

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen