Thumbnail image
Set brushash
4.80 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky set i brushave ka material të lartë dhe të qëndrueshëm . Vjen me tri brusha me madhësi të ndryshme dhe një bazë plastike. Set i duhur dhe i nevojshëm sidomos gjatë renovimeve të shtëpive, zyrave etj.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 25 x 200 x 290 mm
Pesha [g] 291
GTIN 8711252546988
Kodi i produktit 8711252546988

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen