Thumbnail image
Set furçash
4.13 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky set i furçave ka material të lartë dhe të qëndrueshëm . Përbëhet nga tri furça me materiale të ndryshme, një najlon, një me fike metalike dhe një me fije nga tunxhi(zink+bakër). Plastika mbajtëse e tyre ka ngjyrë të kaltër dhe të verdhë.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 23 x 180 x 140 mm
Pesha Rreth 0.198 KG
GTIN 8711252228198
Kodi i produktit 8711252228198

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen