Thumbnail image
Set brushash
5.07 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky set i brushave ka material të lartë dhe të qëndrueshëm. Vjen me tri brusha me madhësi të ndryshme . Set i duhur dhe i nevojshëm sidomos gjatë renovimeve të shtëpive, zyrave etj. Dimensionet e brushave janë 1 x 25mm, 1x38mm dhe 1x50mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 15 x 105 x 225 mm
Pesha 0.125 KG
GTIN 8711252547053
Kodi i produktit 8711252547053

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen