Thumbnail image
Set çelësash 8-19 CV
8.54 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky set çelësave ka material të fortë metalik dhe janë zgjidhja ideale për të kompletuar veglat e punës. Kanë madhësi të ndryshme me prej 8-19 CV. Pra pakoja përmban 8 sosh.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 130 x 40 x 220 mm
Pesha Rreth 0.639 KG
GTIN 8711252719764
Kodi i produktit 8711252719764

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen