Thumbnail image
Set dhurate aromatike, hirtë
9.98 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky set i dhuratave përfshin qirinj, shkopinj aromatikë, kavanoz dhe disa aksesorë më të vegjël. Seti vjen me ngjyra të ndryshme.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Pa markë
Ngjyra Hirtë
Madhësia 85 x 155 x 330 mm
Pesha Rreth 1.375 KG
GTIN 8711252030623
Kodi i produktit 8711252030623

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen