Thumbnail image
Set i brushave, 3 copë
3.62 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky set i brushave ka material të lartë dhe të qëndrueshëm . Dimensionet e tyre janë 410 x 20 x 120 mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 410 x 20 x 120 mm
Pesha 0.134 KG
GTIN 8711252794983
Kodi i produktit 8711252794983

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen