Thumbnail image
Set i brushave i markës Kinzo
4.40 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky set i brushave vjen në paketim rreth 3 copa dhe po ashtu këto brusha janë të madhësive të ndryshme. Pesha: 0.250Kg, madhësia: 25x150x215mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 25 x 150 x 215 mm
Pesha 0.250 KG
GTIN 8711252546940
Kodi i produktit 8711252546940

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen