Thumbnail image
Set i çelsave i markës Kinzo
6.81 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky set i çelsave nevojitet në çdo makinë dhe po ashtu këta çelësa janë të madhësive të ndryshme. Pesha: 0.495, madhësia: 320x30x100mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 320 x 30 x 100 mm
Pesha Rreth 0.495 KG
GTIN 8711252719061
Kodi i produktit 8711252719061

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen