Thumbnail image
Set imbusash Kinzo
5.22 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky set i imbusëve është shumë i nevojshëm për makinë, vijnë me peshë 0.456Kg dhe përmasa 230x40x100mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 230 x 40 x 100 mm
Pesha Rreth 0.456 KG
GTIN 8711252719115
Kodi i produktit 8711252719115

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen