Thumbnail image
Set i gurëve zmerilues Kinzo
3.04 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky set përbëhet nga 10 gurë zmerilues me madhësi dhe forma të ndryshme. Kanë bazë metali, kurse pjesa mbuluese përbëhet nga gurë me ngjyra të ndryshme.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 20 x 160 x 52 mm
Pesha Rreth 0.187 KG
GTIN 8711252544175
Kodi i produktit 8711252544175

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen