Thumbnail image
Set i kaçavidave precize i markës Kinzo
6.71 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky set i kaçavidave ka rreth 20 copa dhe po ashtu ato janë të vogla që do të thotë nuk zënë shumë vend. Pesha: 0.567Kg, madhësia: 310x20x140mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 310 x 20 x 140 mm
Pesha Rreth 0.567 KG
GTIN 8711252719177
Kodi i produktit 8711252719177

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen