Thumbnail image
Set i lapsave Kinzo
3.62 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky set i lapsave vjen në paketim me 5 copa dhe është i prodhuar nga Kinzo.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 13 x 75 x 175 mm
Pesha 0.125 KG
GTIN 8711252545059
Kodi i produktit 8711252545059

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen