Thumbnail image
Set i rollerëve për ngjyrosje Kinzo
2.95 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Set i rollerëve për ngjyrosje me kualitet të lartë. Seti ka vetëm një mbajtëse dhe 6 rollerë me madhësi të njejtë. Dorëza mbajtëse ka ngjyrë të kuqe kurse rollerët kanë ngjyrë të verdhë.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 230 x 24 x 70 mm
Pesha Rreth 0.122 KG
GTIN 8711252797458
Kodi i produktit 8711252797458

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen