Thumbnail image
Set i veglave të dorës, të përziera
17.65 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky set përfshin një përzierje veglash të qëlluara, që zakonisht nevojiten me përdorim të përbashkët. Seti ka darë, kaçavida, vida dhe impusë. Të gjiha këto janë të llojeve të ndryshme me material të kualitetit të lartë.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 300 x 30 x 220 mm
Pesha Rreth 0.625 KG
GTIN 8711252935294
Kodi i produktit 8711252935294

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen