Thumbnail image
Set kaçavidash Kinzo, 8 copë
12.34 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky set kaçavidash ka kualitet të lartë dhe të qëndrueshëm. Përbëhet nga 8 copë me dy lloje (+,-) dhe ka dorëz plastike me mbështjellës gome. Seti ka ngjyrë të kaltër dhe të verdhë.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 320 x 40 x 285 mm
Pesha Rreth 0.916 KG
GTIN 8711252541488
Kodi i produktit 8711252541488

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen