Thumbnail image
Set kaçavidash dhe vidash Kinzo
9.57 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky set përbëhet nga disa lloje kaçavidash dhe gjithashtu lloje të ndryshme të vidave dhe imbusëve. Seti është shumë i kompletuar dhe përmban të gjitha veglave përfshirëse.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 30 x 185 x 285 mm
Pesha Rreth 0.541 KG
GTIN 8711252935256
Kodi i produktit 8711252935256

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen