Thumbnail image
Set kaçavidash dhe vidash Kinzo
11.40 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky set përbëhet nga disa lloje kaçavidash dhe gjithashtu lloje të ndryshme të vidave dhe impusëve. Seti është shumë i kompletuar dhe përmban pajisje me madhësi të ndryshme të të gjitha veglave përfshirëse.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 35 x 185 x 345 mm
Pesha [g] 791
GTIN 8711252935362
Kodi i produktit 8711252935362

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen