Thumbnail image
Set kaçavidash dhe vidash Kinzo
23.18 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky set përbëhet nga disa lloje kaçavidash dhe gjithashtu lloje të ndryshme të vidave dhe impusëve. Seti është shumë i kompletuar dhe përmban gjithsej 76 copë.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 40 x 290 x 410 mm
Pesha Rreth 1.916 KG
GTIN 8711252935287
Kodi i produktit 8711252935287

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen